ráj podlah Praha

MÁTE DOTAZY?
VOLEJTE RYCHLOU LINKU
+420 777 810 707

Kde jinde sehnat koberce, než u specialistů na interiéry?

Koberce zlepšují akustické a tepelné vlastnosti interiéru. Kromě toho navozují uklidňující dojem a útulnou atmosféru. S vhodným kobercem podtrhnete funkční zaměření místnosti - vyberte si ideální koberec pro vaši kancelář, vaši kuchyň nebo třeba dětský pokoj.

Přírodní vlněné koberce, koberce z umělých vláken

Podložky pod koberec pro zvýšení komfortu a životnosti

Byty zútulní, kanceláře učiní atraktivnější

Ochrana před mechanickým poškozeníme

Po opotřebení se snadno vymění

koberce - rájpodlah.cz
 

S kvalitním kobercem se v interiéru cítíte lépe

U koberců je nutné pamatovat nejen na estetickou funkci, ale také na praktickou. V Ráji podlah najdete prvotřídní koberce, jejichž kvalitu potvrdily četné zátěžové testy. U nás si můžete objednat vybrané koberce v libovolné metráži (délka, šířka).

Koberec má své uplatnění ve všech místnostech

Koberec se hodí do kuchyně, do obýváku i na chodbu. Je více než vhodné mít koberec v dětském pokoji. Zde mohou zachránit děti od četných úrazů – jsou totiž protiskluzové a dobře tlumí chlad od podlahy. Tam, kde dítě udělá své první nejisté nášlapy, by měl být kvalitní koberec.

Koberec dále chrání podlahu před poškrábáním a umožňuje uživatelům lépe se vypořádat s prachem. Ten se totiž díky kobercům nehromadí na jednom místě a nevíří tolik, jako se tomu děje na parketách. Snadněji jej navíc můžete vyluxovat.
S kobercem efektivně zakryjete drobné funkční nebo estetické nedostatky vaší podlahy, aniž byste museli celou podlahu nákladně měnit.

Objednat si můžete i tkaniny pro čisticí zóny neboli rohože ve tvaru čtverce či jiných tvarech.

Montáž a pokládka je u nás samozřejmostí

Ráj podlah Praha 5 je královstvím bytových koberců do jakéhokoli typu interiérů. Všechny variace dekorů uvádíme v našem přehledném vzorníku i s cenami za m2. Pokud si nejste jistí, jaká by měla být vhodná metráž, využijte naší nabídky zaměření zdarma. V případě vašeho zájmu je možná i samotná pokládka.

O podlahách víme vše! V naší nabídce najdete rovněž špičkové dřevěné krytiny, PVC podlahy a vinylové podlahy.


k12 koberec k16 koberec k17 koberec k19 koberec Luxusní vlněný koberec Creatuft Atlanta k07 koberec


RÁJ PODLAH - rychlý kontakt: +420 777 810 707