ráj podlah Praha

MÁTE DOTAZY?
VOLEJTE RYCHLOU LINKU
+420 777 810 707

Korková podlaha

Korková podlaha je ideální variantou pro ty, kteří chtějí mít doma odolnou a dobře či luxusně vypadající antialergickou podlahu, kterou lze jednoduše udržovat a zároveň je příjemná a teplá na došlap bosé nohy.

V nabídce máme mnoho dekorů, jako např. plovoucí korkové podlahy, korek lepený přímo na vystěrkovaný beton či podlahu z desek. U korkové podlahy každý jistě ocení perfektní a nedostižné uživatelské vlastnosti. Korkové podlahy jsou teplé, měkké a přitom velice odolné, a to i proti vodě a vlhkosti. Korkové podlahy jsou proto vhodné do všech bytových prostor i prostor s velkou zátěží.
Korkové podlahy, které si můžete prohlédnout nebo zakoupit v naší prodejně, jsou povrchově nejčastěji ošetřené keramickým lakem, který vykazuje až neuvěřitelnou odolnost proti oděru a prošlapání.
Korkové dlažby nabízíme v mnoha barevných kombinacích a provedeních, nejčastěji jako dlaždice o rozměru 30×30 cm, které jsou předbarvené na požadovaný odstín.


Korková dlažba - Color Cork - hladká - kuchyň + chodba + wc + koupelna Korková podlaha Moonlight - bílá barva Korková podlaha přírodní  - Symphony


RÁJ PODLAH - rychlý kontakt: +420 777 810 707