ráj podlah Praha

MÁTE DOTAZY?
VOLEJTE RYCHLOU LINKU
+420 777 810 707

Laminátové plovoucí podlahy na míru

Málokterý jiný typ podlah nabízí tak dokonalé spojení estetické a praktické funkce. Laminátové plovoucí podlahy mají vynikající užitkové vlastnosti – jsou velmi odolné a hodí se tak do namáhaných prostor, kde výborně slouží i při minimální údržbě. Můžeme je tak doporučit pro byty i pro rodinné domy, pro kuchyně i koupelny. Mají protiskluzový povrch. Přitom vypadají skvěle! Přesvědčte se sami.

Protiskluzové

Antibakteriální úprava

Ochranná svrchní vrstva (tzv. overlay)

Široká paleta dekorů

Nízká pořizovací cena

laminátové podlahy - rájpodlah.cz
 

Laminátové podlahy do namáhaných prostor

Tyto krytiny mají vlastnosti, které je předurčují ke skvělému využití prakticky v jakémkoli typu interiérů. Kromě bytových prostor je můžete využít i v komerčních budovách či v průmyslových halách. Dobře vypadají – každý dekor byl vyvinut tak, aby barvou i texturou věrně imitoval oblíbené dřeviny, jako jsou dub, buk, třešeň, případně i nedřevěné povrchy, jako je kámen nebo dlažba.

Laminátové plovoucí podlahy můžete bez obav použít i tam, kde žijí alergici nebo děti. Desky mají kvalitní povrchovou úpravu, jsou hygienické a odolné vůči mechanickému poškození i vůči vlhkosti. Jednotlivá prkna můžete položit sami – montáž je velmi snadná.

Individuální přístup v Ráji podlah

Laminátové plovoucí podlahy si vyberte jedině v Ráji podlah Praha 5. Různé varianty dekoru mají jednotnou cenu za m2. Dokoupit si můžete také obvodové lišty. Nabízíme vám odstranění krytin, zaměření zdarma, v případě vašeho zájmu je možná i samotná pokládka, montáž a realizace. Samozřejmostí je prvotřídní záruční i pozáruční servis.

Vyberte si pečlivě! Prohlédněte si rovněž naše dřevěné podlahy, koberce a PVC podlahy.


Lamino Kronoswiss Lamino Kronoswiss Lamino Quick Step Perspective Lamino Meister Lamino Meister Lamino Meister s V-Spárou


RÁJ PODLAH - rychlý kontakt: +420 777 810 707