ráj podlah Praha

MÁTE DOTAZY?
VOLEJTE RYCHLOU LINKU
+420 777 810 707

Vysoce odolné PVC podlahové krytiny

Určité místnosti jsou vystaveny velké zátěži v podobě vlhkosti. Jak zamezit hrozbě šíření plísní a bakterií? Dobrá podlaha je základ! PVC podlahové krytiny neboli linolea z nabídky Ráje podlah jsou vysoce odolné jak vůči fyzickému opotřebení, tak i vůči plísním a bakteriím. Přesto působí příjemně měkce a teple a s radostí po nich budete chodit i naboso. Proto se hodí do obývacího pokoje, ložnice, ale i do koupelny, do kuchyně, a na schody. Naše PVC podlahové krytiny obstojí v jakékoli zátěžové zkoušce.

Absolutní voděodolnost

Odolnost proti oděru a prošlapání

Antiskluzová povrchová úprava

Hygienická, odolná vůči bakteriím

Kvalitní podlahy od výrobců:

pvc podlahy - rájpodlah.cz
 

PVC podlahové krytiny urazily velký kus cesty

PVC podlahová krytina neboli lino vypadá v dnešní době úplně jinak, než jsme byli zvyklí před dvaceti lety. Nevzhledná a rychle opotřebovatelná linolea vystřídaly moderní bytové podlahoviny, které se hodí do každého interiéru. Vypadají dobře – dají se totiž pořídit prakticky v jakémkoli designu. Ať už máte rádi vzory dřeva, nebo spíše do vašeho interiéru vyhledáváte vzory kamenů či dlažby nebo dekory imitující korek, u PVC podlahových krytin jistě najdete to, co odpovídá vašim představám. Další vlastností je velmi dobrá izolace.

Přesně na míru

Bytové podlahové krytiny z PVC můžete pořídit na míru přesně v požadovaných rozměrech, dle potřebné délky a šířky.

Zavítejte do Ráje podlah Praha 5 a seznamte se s těmi nejlepšími PVC podlahovými krytinami do interiéru.

Nekonečně mnoho možností

PVC krytiny mohou nabývat celé řady podob. Vyberte si z našeho vzorníku z řady variací dekorů a informujte se o ceně, kterou uvádíme za jeden m2. V nabídce máme krytiny zateplené, v rolích, s filcem nebo bez filcu. Ke své podlahovině můžete dokoupit rovněž obvodové lišty.

Naše nabídka služeb by nebyla kompletní bez nabídky odstranění krytin, pokládky, montáže a realizace. Zaměření podlahy provádíme zdarma.

Lákají-li vás rovněž dřevěné podlahy, vinylové podlahy, koberce a laminátové podlahy, zveme vás k další prohlídce nabídky Ráje podlah Praha 5.


PVC Gerflor Home Comfort PVC Gerflor Texline - Kuchyň a chodba PVC Gerflor HQR PVC Gerflor Texline HQR  - Pokládka na OSB desky PVC Gerflor Texline HQR - dlažba a prkna PVC Gerflor Texline HQR - jeden z nejoblíbenějších


RÁJ PODLAH - rychlý kontakt: +420 777 810 707