Korek

Korková podlaha

Korková podlaha je ideální variantou pro ty, kteří chtějí mít doma odolnou a dobře či luxusně vypadající antialergickou podlahu, kterou lze jednoduše udržovat a zároveň je příjemná a teplá na došlap bosé nohy.

V nabídce máme mnoho dekorů, jako např. plovoucí korkové podlahy, korek lepený přímo na vystěrkovaný beton či podlahu z desek. U korkové podlahy každý jistě ocení perfektní a nedostižné uživatelské vlastnosti. Korkové podlahy jsou teplé, měkké a přitom velice odolné, a to i proti vodě a vlhkosti. Korkové podlahy jsou proto vhodné do všech bytových prostor i prostor s velkou zátěží.
Korkové podlahy, které si můžete prohlédnout nebo zakoupit v naší prodejně, jsou povrchově nejčastěji ošetřené keramickým lakem, který vykazuje až neuvěřitelnou odolnost proti oděru a prošlapání.
Korkové dlažby nabízíme v mnoha barevných kombinacích a provedeních, nejčastěji jako dlaždice o rozměru 30×30 cm, které jsou předbarvené na požadovaný odstín.

Jarní promoakce QUICKSTEP 1.5. - 15.6.2020

Do této jarní promo akce jsme vybrali tyto produkty Quick-Step Laminátové podlahy a Vinylové podlahy LIVYN.

Tato promo akce platí pro řady laminátových podlah CLASSIC, ELIGNA, IMPRESSIVE, MAJESTIC. Zároveň platí promo akce pro řady LIVYN BALANCE CLICK, BALANCE GLUE a PULSE GLUE.

Na všechny tyto řady podlah Quick-Step jsme ponížili maloobchodní cenu o 20%

Akční nabídka dřevěných podlah Meister

ve formátu selského prkna za fantastickou cenu

.Rychlý kontakt

RÁJ PODLAH s.r.o.
náměstí Osvoboditelů 69/5a
Praha 16, 15300

+420-777 810 707
info@rajpodlah.cz
Provozní doba
Po - Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
ZASLAT POPTÁVKU

Navštivte nás!

Přijďte si vybrat a prokonzultovat vaší podlahu osobně. Vyberte si z velkého množství vzorů a typů podlah.

www.rajpodlah.cz
www.epoxipodlahy.cz
www.zaclony-praha.cz