Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Marmoleum

KVALITNÍ PODLAHY Z MARMOLEA Z RÁJE PODLAH

Vybíráme z nabídky na trhu pouze opradu kvalitní a prověřené produkty, ze které ručíme svou letitou odbornou praxí v oboru.

 

Marmoleum by

Pro přírodní linoleum se vžilo slovo "MARMOLEUM", protože Marmoleum je nekvalitnější přírodní linoleum na trhu a to s velkým odstupem.

  • vysoká odolnost, příjemný došlap
  • obrovské designové možnosti, kdy můžete kombinovat různé barvy a rozměry dohromady. Můžete si navrhnout různé obrazce, nebo jednobarevnou podlahu
  • nejvhodnější instalace marmolea je v technických místnostech, kde je na prvním místě potřeba zajistit odolnost podlahové krytiny (kuchyně, chodby, pracovny, kanceláře, haly nebo učebny), ale i v ostatních obytných místnostech, kde požadujete mít něco designově neotřelého, či naopak decentního
  • velmi vhodné pro alergiky.

Přírodní vítěz! Linoleové produkty společnosti Forbo Flooring pod značkou Marmoleum jsou přírodní podlahové krytiny spojené s udržitelností, odolností, vysokou kvalitou a inovativním designem. Marmoleum je vyrobeno z přírodních surovin a je nejekologičtější volbou podlahové krytiny. Produktové řady Marmoleum jsou CO2 neutrální pružné podlahové krytiny, měřeno od vzniku po bránu. Objevte tuto přirozenou krásu krytiny Marmoleum ve více než 300 barevných odstínech a dekorech, čítajících od mramorovaných k lineárním a betonovým. Dostupné jsou jak v rolích, tak i dílcích a lamelách.

.Rychlý kontakt

RÁJ PODLAH s.r.o.
náměstí Osvoboditelů 69/5a
Praha 16, 15300

+420-777 810 707
info@rajpodlah.cz
Provozní doba
Po - Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
 SCHŮZKA S ODBORNÍKEM  ZASLAT POPTÁVKU

Navštivte nás!

Přijďte si vybrat a prokonzultovat vaší podlahu osobně. Vyberte si z velkého množství vzorů a typů podlah.

www.rajpodlah.cz
www.epoxipodlahy.cz
www.zaclony-praha.cz