Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

PVC

Kvalitní PVC podlahy z Ráje podlah

Vybíráme z nabídky na trhu pouze opradu kvalitní a prověřené produkty, za které ručíme svou letitou odbornou praxí v oboru.

 

Vysoce odolné PVC podlahové krytiny

PVC podlahové krytiny neboli linolea z nabídky Ráje podlah jsou vysoce odolné jak vůči fyzickému opotřebení, tak i vůči plísním a bakteriím. Přesto působí příjemně měkce a teple a s radostí po nich budete chodit i naboso. Proto se hodí do obývacího pokoje, ložnice, ale i do koupelny, do kuchyně, a na schody. Naše PVC podlahové krytiny obstojí v jakékoli zátěžové zkoušce.

✓ Komfort

✓ Absolutní voděodolnost
✓ Odolnost proti oděru a prošlapání
✓ Antiskluzová povrchová úprava
✓ Hygienická, odolná vůči bakteriím
✓ Kvalitní podlahy od výrobců:

 

PVC podlahové krytiny urazily velký kus cesty

PVC podlahová krytina neboli lino vypadá v dnešní době úplně jinak, než jsme byli zvyklí před dvaceti lety. Nevzhledná a rychle opotřebovatelná linolea vystřídaly moderní bytové podlahoviny, které se hodí do každého interiéru. Vypadají dobře – dají se totiž pořídit prakticky v jakémkoli designu. Ať už máte rádi vzory dřeva, nebo spíše do vašeho interiéru vyhledáváte vzory kamenů či dlažby nebo dekory imitující korek, u PVC podlahových krytin jistě najdete to, co odpovídá vašim představám. Další vlastností je velmi dobrá izolace.

Nekonečně mnoho možností

PVC krytiny mohou nabývat celé řady podob. V nabídce máme komfortní bytové PVC s textilní podložkou (s filcem), ale i zátěžové PVC pro široké použití v rolích, s filcem nebo bez filcu. Ke své podlahovině můžete dokoupit rovněž obvodové lišty. Naše nabídka služeb by nebyla kompletní bez nabídky odstranění krytin, pokládky, montáže a realizace. Zaměření podlahy provádíme zdarma.

Lákají-li vás rovněž dřevěné podlahy, vinylové podlahy, koberce a laminátové podlahy, zveme vás k další prohlídce nabídky Ráje podlah Praha 5.

.Rychlý kontakt

RÁJ PODLAH s.r.o.
náměstí Osvoboditelů 69/5a
Praha 16, 15300

+420-777 810 707
info@rajpodlah.cz
Provozní doba
Po - Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
 SCHŮZKA S ODBORNÍKEM  ZASLAT POPTÁVKU

Navštivte nás!

Přijďte si vybrat a prokonzultovat vaší podlahu osobně. Vyberte si z velkého množství vzorů a typů podlah.

www.rajpodlah.cz
www.epoxipodlahy.cz
www.zaclony-praha.cz