Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Terasy

kvalitní venkovní terasy a obklady z ráje podlah

Vybíráme z nabídky na trhu pouze opradu kvalitní a prověřené produkty, ze které ručíme svou letitou odbornou praxí v oboru.

 

Terasy z exotických dřevin

Terasová prkna z exotických dřevin jako bangkirai, merbau nebo teak z jihovýchodní Asie a massaranduba, ipe, garapa z Jižní ameriky jsou velice odolná, trvanlivá s luxusním vzhledem, což je dáno tím, že stromy vyrůstají ve vlhku a teplu. Nejměkčí z exotických terasových prken je teak, který se dostal na přední příčku používanosti na terasy. Naopak nejtvrdší je massaranduba a ipe. Největší sklon ke kroucení pak má bangkirai. Životnost terasových prken z exotického dřeva může být 30 – 50 let.


Terasy z dřevoplastů (WPC terasy)

Zkušenosti s dřevoplasty WPC jsou více než kladné a zákazníci si libují hlavně v jejich naprosté bezúdržbovosti a snadném čištění. Vlastníci oceňují i příjemný povrch a u dnešních nových typů i velice pěkný vzhled.
Lze sice poznat, že nejde o dřevo, ale pokud nelpíte na přírodních materiálech, tak se vám venkovní terasa z dřevoplastu odmění velmi příjemnými uživatelskými vlastnostmi.


.Rychlý kontakt

RÁJ PODLAH s.r.o.
náměstí Osvoboditelů 69/5a
Praha 16, 15300

+420-777 810 707
info@rajpodlah.cz
Provozní doba
Po - Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
 SCHŮZKA S ODBORNÍKEM  ZASLAT POPTÁVKU

Navštivte nás!

Přijďte si vybrat a prokonzultovat vaší podlahu osobně. Vyberte si z velkého množství vzorů a typů podlah.

www.rajpodlah.cz
www.epoxipodlahy.cz
www.zaclony-praha.cz