Terasy

kvalitní venkovní terasy a obklady z ráje podlah

Vybíráme z nabídky na trhu pouze opradu kvalitní a prověřené produkty, ze které ručíme svou letitou odbornou praxí v oboru.

 

Terasy ze dřeva

Vyrábíme terasy z odolných a překrásných exotických dřev, která podtrhnou váš dům či zahradu. Poradíme vám s vhodnou úpravou, aby terasa splnila všechny funkční i estetické nároky.

Nejpoužívanějšími dřevinami na obložení domů nebo na venkovní rošty jsou MASSARANDUBA, IPE, MERBAU nebo AKÁT, popřípadě SIBIŘSKÝ MODŘÍN. Jsou vhodné k bazénům, na venkovní cesty, terasy, zahradní konstrukce, obložení domů a v poslední době se začínají uplatňovat i v interiérech jako podlahy do koupelen, saun, zimních zahrad nebo vinných sklípků.
Těžké tropické dřevo je asi o 50% tvrdší než náš dub. Dřevu odpovídá 1. stupeň rezistence.


Terasy z dřevoplastů (WPC terasy)

Zkušenosti s dřevoplasty WPC jsou více než kladné a zákazníci si libují hlavně v jejich naprosté bezúdržbovosti a snadném čištění. Vlastníci oceňují i příjemný povrch a u dnešních nových typů i velice pěkný vzhled.
Lze sice poznat, že nejde o dřevo, ale pokud nelpíte na přírodních materiálech, tak se vám venkovní terasa z dřevoplastu odmění velmi příjemnými uživatelskými vlastnostmi.


Akční nabídka vinylových a laminátových podlah na jaro 2022

platí od 2.5. do 19.6.2022

.Rychlý kontakt

RÁJ PODLAH s.r.o.
náměstí Osvoboditelů 69/5a
Praha 16, 15300

+420-777 810 707
info@rajpodlah.cz
Provozní doba
Po - Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
 SCHŮZKA S ODBORNÍKEM  ZASLAT POPTÁVKU

Navštivte nás!

Přijďte si vybrat a prokonzultovat vaší podlahu osobně. Vyberte si z velkého množství vzorů a typů podlah.

www.rajpodlah.cz
www.epoxipodlahy.cz
www.zaclony-praha.cz