ráj podlah Praha

MÁTE DOTAZY?
VOLEJTE RYCHLOU LINKU
+420 777 810 707

Venkovní terasy a obklady


Terasy ze dřeva

Vyrábíme terasy z odolných a překrásných exotických dřev, která podtrhnou váš dům či zahradu. Poradíme vám s vhodnou úpravou, aby terasa splnila všechny funkční i estetické nároky.

Nejpoužívanějšími dřevinami na obložení domů nebo na venkovní rošty jsou MASSARANDUBA, IPE, MERBAU nebo AKÁT, popřípadě SIBIŘSKÝ MODŘÍN. Jsou vhodné k bazénům, na venkovní cesty, terasy, zahradní konstrukce, obložení domů a v poslední době se začínají uplatňovat i v interiérech jako podlahy do koupelen, saun, zimních zahrad nebo vinných sklípků.
Těžké tropické dřevo je asi o 50% tvrdší než náš dub. Dřevu odpovídá 1. stupeň rezistence.


Ipe Merbau - čerstvý olej Merbau - bez oleje Terasa - dřevina Ipe  čerstvý olej Terasa - dřevina Ipe čerstvý olej Terasa - dřevina Ipe  čerstvý olej

Terasy z dřevoplastů (WPC terasy)

Zkušenosti s dřevoplasty WPC jsou více než kladné a zákazníci si libují hlavně v jejich naprosté bezúdržbovosti a snadném čištění. Vlastníci oceňují i příjemný povrch a u dnešních nových typů i velice pěkný vzhled.
Lze sice poznat, že nejde o dřevo, ale pokud nelpíte na přírodních materiálech, tak se vám venkovní terasa z dřevoplastu odmění velmi příjemnými uživatelskými vlastnostmi.


materiál WPC Opendeck dřevoplast materiál WPC Opendeck materiál WPC Opendeck


RÁJ PODLAH - rychlý kontakt: +420 777 810 707