Dřevo

KVALITNÍ DŘEVĚNÉ PODLAHY Z RÁJE PODLAH

Vybíráme z nabídky na trhu pouze opradu kvalitní a prověřené produkty, ze které ručíme svou letitou odbornou praxí v oboru.

 

Dřevěné podlahové krytiny = nezaměnitelné kouzlo

Spolehlivě slouží svému účelu celé tisíce let. Přesto se dřevěné podlahové krytiny stále vyvíjí. V dnešní době můžete pořídit kromě tradiční, masivní dřevěné podlahy také dvouvrstvé a třívrstvé provedení podlah. Tyto nové varianty vynikají lepší stabilitou a odolností proti vnějším vlivům.

Jedinečný vzhled
Pevnost, odolnost, stálost
Útulné mikroklima interiéru
Skvělá tepelná a zvuková izolace
Kvalitní podlahy od výrobců:

 

Půvab dřevěných podlah nelze ničím nahradit

Interiérové dřevěné podlahy mají i ve 21. století svým uživatelům co nabídnout. Každé prkno má svůj „příběh“, je to přírodní materiál, jehož vzhled se dá napodobit, ale jeho kouzlo nejde ničím nahradit.

Útulné interiéry, v nichž se můžete cítit komfortně

Nejvyšší dostupnou kvalitu poskytují dvouvrstvé, třívrstvé a masivní dřevěné podlahy s dobrou povrchovou úpravou - podlahy efektivně ochrání spolehlivý lak nebo olej. Plovoucí podlahy přináší lepší tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Kvalitní dřevěné podlahy můžete umístit do kuchyně i do obýváku. Zásluhou zvláštní zámkové technologie zvané click systém je pokládka snadnou záležitostí. Prkna jednoduše vedle sebe položíte a „zaklapnete“ do sebe. Doporučujeme navíc obvodové lišty, které mají estetickou i praktickou funkci.

Nepřeberné množství různých variant

Ráj podlah Praha 5 je specialistou pro dřevěné podlahové krytiny. Jednotlivé dekory vám přinášíme v mimořádně příznivých cenách za m2 – přesvědčte se sami. Náš vzorník pamatuje i na důležité doplňkové zboží, jako jsou například již zmíněné obvodové lišty. Zaměření podlah provádíme zdarma.

Poptávejte u nás odstranění krytin, pokládku, montáž a realizaci. O spolehlivou funkci vaší nové podlahy se postará náš záruční i pozáruční servis.

Zvažujete jiný materiál pro Vašei podlahu? Snadná pomoc, nabízíme totiž i vinylové podlahy, PVC krytiny, koberce a laminátové podlahy.

Akční nabídka vinylových a laminátových podlah na jaro 2022

platí od 2.5. do 19.6.2022

.Rychlý kontakt

RÁJ PODLAH s.r.o.
náměstí Osvoboditelů 69/5a
Praha 16, 15300

+420-777 810 707
info@rajpodlah.cz
Provozní doba
Po - Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
 SCHŮZKA S ODBORNÍKEM  ZASLAT POPTÁVKU

Navštivte nás!

Přijďte si vybrat a prokonzultovat vaší podlahu osobně. Vyberte si z velkého množství vzorů a typů podlah.

www.rajpodlah.cz
www.epoxipodlahy.cz
www.zaclony-praha.cz