Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Laminát

KVALITNÍ LAMINÁTOVÉ PODLAHY Z RÁJE PODLAH

Vybíráme z nabídky na trhu pouze opradu kvalitní a prověřené produkty, ze které ručíme svou letitou odbornou praxí v oboru.

 

Laminátové plovoucí podlahy na míru

Málokterý jiný typ podlah nabízí tak dokonalé spojení estetické a praktické funkce. Laminátové plovoucí podlahy mají vynikající užitkové vlastnosti – jsou velmi odolné a hodí se tak do namáhaných prostor, kde výborně slouží i při minimální údržbě. Můžeme je tak doporučit pro byty i pro rodinné domy, pro kuchyně i koupelny. Mají protiskluzový povrch. Přitom vypadají skvěle! Přesvědčte se sami.

✓ Protiskluzové
✓ Antibakteriální úprava
✓ extrémně odolné proti oděru
✓ Široká paleta dekorů
✓ Nízká pořizovací cena

Laminátové podlahy do namáhaných prostor

Tyto krytiny mají vlastnosti, které je předurčují ke skvělému využití prakticky v jakémkoli typu interiérů. Kromě bytových prostor je můžete využít i v komerčních budovách či v průmyslových halách. Dobře vypadají – každý dekor byl vyvinut tak, aby barvou i texturou věrně imitoval oblíbené dřeviny, jako jsou dub, buk, třešeň, případně i nedřevěné povrchy, jako je kámen nebo dlažba.

Laminátové plovoucí podlahy můžete bez obav použít i tam, kde žijí alergici nebo děti. Desky mají kvalitní povrchovou úpravu, jsou hygienické a odolné vůči mechanickému poškození i vůči vlhkosti. 

Individuální přístup v Ráji podlah

Laminátové plovoucí podlahy si vyberte jedině v Ráji podlah Praha 5. Různé varianty dekoru mají jednotnou cenu za m2. Dokoupit si můžete také obvodové lišty. Nabízíme vám odstranění krytin, zaměření zdarma, v případě vašeho zájmu je možná i samotná pokládka, montáž a realizace. Samozřejmostí je prvotřídní záruční i pozáruční servis.

Vyberte si pečlivě! Prohlédněte si rovněž naše dřevěné podlahy, koberce a PVC podlahy.

.Rychlý kontakt

RÁJ PODLAH s.r.o.
náměstí Osvoboditelů 69/5a
Praha 16, 15300

+420-777 810 707
info@rajpodlah.cz
Provozní doba
Po - Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
 SCHŮZKA S ODBORNÍKEM  ZASLAT POPTÁVKU

Navštivte nás!

Přijďte si vybrat a prokonzultovat vaší podlahu osobně. Vyberte si z velkého množství vzorů a typů podlah.

www.rajpodlah.cz
www.epoxipodlahy.cz
www.zaclony-praha.cz