Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Vinyl

Kvalitní Vinylové podlahy z Ráje podlah

Vybíráme z nabídky na trhu pouze opradu kvalitní a prověřené produkty, ze které ručíme svou letitou odbornou praxí v oboru.

 

Vinylové podlahy? Skvělá volba!

Vinylové plovoucí podlahy jsou hitem moderních domácností. Od dřevěných podlah si vypůjčují ty nejlepší vlastnosti včetně krásného vzhledu - vinylové podlahy si tak můžete pořídit v dekorech, které jsou k nerozeznání od těch dřevěných. Zároveň vinylové podlahy disponují vynikající odolností vůči mechanickému opotřebení, ať už mluvíme o skvrnách nebo o škrábancích. Vinylové plovoucí podlahy vám tak budou s minimální údržbou sloužit po dlouhá léta.

✓ 2 varianty: komfortní plovoucí, zátěžová lepená
✓ Skvělé zvukové i tepelné izolační vlastnosti
✓ Odolnost, dlouhá životnost
✓ Výběr z mnoha nádherných dekorů
✓ Kvalitní materiál od výrobce:

 

 

Výborná tepelná a zvuková izolace, chytrý click systém pokládky nebo lepená pokládka

Vinylové plovoucí podlahové krytiny na první pohled nadchnou svojí geniálně jednoduchou pokládkou a vysokým komfortem došlapu, díky čemuž jsou nejvhodnější variantou do obývacích prostor. Click systém umožňuje bezproblémovou montáž, při níž se do sebe jednotlivé dílce jednoduše zaklapnou. Díky tomu je můžete i svépomocí jednoduše položit do obýváku, do koupelny, do kuchyně, kdekoli jen potřebujete. Click systém je patentovanou technologií vyvinutou pro jednoduchou pokládku vinylových podlahových krytin – už žádné lepení! Pokud se ovšem na pokládku podlahy necítíte nebo nemáte časové možnosti, můžete si u nás objednat pokládku i s nezbytným odstraněním původních krytin, montáží a realizací. Zaměření nové podlahy provádíme zdarma.

Vinylové lepené podlahové krytiny vyžadují vyšší profesionalitu při pokládce. Jsou také náročnější na kvalitu podkladu, ale dovedou poskytnout vyšší odolnost. Hodí se tedy i do zátěžových prostor a především pro komerční použití.

Hodí se do kuchyní i do dětských pokojů

Všechny vinylové podlahové krytiny mají vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Rovněž jsou odolné vůči bakteriím. Jako takové se hodí jak do míst náchylných na výskyt nebezpečných mikroorganismů (jako jsou kuchyně nebo koupelny), tak i do dětských pokojů, kde je žádoucí pro nejmladší členy rodiny vytvořit co nejbezpečnější prostředí. 

Schody z vinylu

Vinyl se výborně hodí i na schodiště. Jsme schopni z jakékoliv vinylové podlahy vyrobit schodnice, které vypadají, jako by byly z dřevěného masivu, bez jakýchkoliv lištTy se pak mohou aplikovat na betonový, nebo konstrukční základ stejně, jako schody dřevěné. Toto řešení umožňuje i aplikaci led osvětlení.

 

Kompletní servis jedině v Ráji podlah

Ráj podlah Praha 5 je poskytovatel těch nejkvalitnějších interiérových vinylových podlah, v mnoha různých variacích dekorů. Náš vzorník pamatuje i na nezbytné doplňkové vybavení, jako jsou obvodové lišty. Vyberte si ten správný dekor pro váš interiér a objednejte si libovolné množství podlahovin (v m2) za příjemnou cenu.

Ručíme za bezvadnou funkci - proto vám nabízíme záruční i pozáruční servis.

Rádi bychom vám doporučili rovněž naše dřevěné podlahy, PVC krytiny nebo laminátové podlahy.

VINYLOVÉ PODLAHY

VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY VINYLOVÉ PODLAHY

SCHODY

SCHODY SCHODY SCHODY SCHODY SCHODY SCHODY SCHODY SCHODY SCHODY SCHODY SCHODY SCHODY

KOUPELNY

KOUPELNY KOUPELNY KOUPELNY KOUPELNY KOUPELNY

.Rychlý kontakt

RÁJ PODLAH s.r.o.
náměstí Osvoboditelů 69/5a
Praha 16, 15300

+420-777 810 707
info@rajpodlah.cz
Provozní doba
Po - Pá: 8:30 - 17:30
So: zavřeno
 SCHŮZKA S ODBORNÍKEM  ZASLAT POPTÁVKU

Navštivte nás!

Přijďte si vybrat a prokonzultovat vaší podlahu osobně. Vyberte si z velkého množství vzorů a typů podlah.

www.rajpodlah.cz
www.epoxipodlahy.cz
www.zaclony-praha.cz