ráj podlah Praha

MÁTE DOTAZY?
VOLEJTE RYCHLOU LINKU
+420 777 810 707

Vinylové podlahy? Skvělá volba!

Vinylové plovoucí podlahy jsou hitem moderních domácností. Od dřevěných podlah si vypůjčují ty nejlepší vlastnosti včetně krásného vzhledu - vinylové podlahy si tak můžete pořídit v dekorech, které jsou k nerozeznání od těch dřevěných. Zároveň vinylové podlahy disponují vynikající odolností vůči mechanickému opotřebení, ať už mluvíme o skvrnách nebo o škrábancích. Vinylové plovoucí podlahy vám tak budou s minimální údržbou sloužit po dlouhá léta.

2 varianty: plovoucí, lepené

Skvělé zvukové i tepelné izolační vlastnosti

Odolnost, dlouhá životnost

Výběr z mnoha nádherných dekorů

Kvalitní materiál od výrobce:

vinylové podlahy - rájpodlah.cz
 

Výborná tepelná a zvuková izolace, chytrý click systém pokládky nebo lepená pokládka

Vinylové plovoucí podlahové krytiny na první pohled nadchnou svojí geniálně jednoduchou pokládkou a vysokým komfortem došlapu, díky čemuž jsou nejvhodnější variantou do obývacích prostor. Click systém umožňuje bezproblémovou montáž, při níž se do sebe jednotlivé dílce jednoduše zaklapnou. Díky tomu je můžete i svépomocí jednoduše položit do obýváku, do koupelny, do kuchyně, kdekoli jen potřebujete. Click systém je patentovanou technologií vyvinutou pro jednoduchou pokládku vinylových podlahových krytin – už žádné lepení! Pokud se ovšem na pokládku podlahy necítíte nebo nemáte časové možnosti, můžete si u nás objednat pokládku i s nezbytným odstraněním původních krytin, montáží a realizací. Zaměření nové podlahy provádíme zdarma. Vinylové lepené podlahové krytiny vyžadují vyšší profesionalitu při pokládce. Jsou také náročnější na kvalitu podkladu, ale dovedou poskytnout vyšší odolnost. Hodí se tedy i do zátěžových prostor v bytě, či kanceláři.

Hodí se do kuchyní i do dětských pokojů

Všechny vinylové podlahové krytiny mají vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Rovněž jsou odolné vůči bakteriím. Jako takové se hodí jak do míst náchylných na výskyt nebezpečných mikroorganismů (jako jsou kuchyně nebo koupelny), tak i do dětských pokojů, kde je žádoucí pro nejmladší členy rodiny vytvořit co nejbezpečnější prostředí.

Kompletní servis jedině v Ráji podlah

Ráj podlah Praha 5 je poskytovatel těch nejkvalitnějších interiérových vinylových podlah, v mnoha různých variacích dekorů. Náš vzorník pamatuje i na nezbytné doplňkové vybavení, jako jsou obvodové lišty. Vyberte si ten správný dekor pro váš interiér a objednejte si libovolné množství podlahovin (v m2) za příjemnou cenu.

Ručíme za bezvadnou funkci - proto vám nabízíme záruční i pozáruční servis.

Rádi bychom vám doporučili rovněž naše dřevěné podlahy, PVC krytiny nebo laminátové podlahy.


Vinylové podlahy Floorforever Vinyl Fatraclick Dub Vinyl Quick Step Livyn PRO001 Podlaha Schody U schodu


RÁJ PODLAH - rychlý kontakt: +420 777 810 707